Naabermaja miljonär E-raamat


Naabermaja miljonär - Thomas J. Stanley pdf epub

PRICE: FREE

TEAVE

KEEL: EESTI
AJALUGU: 2000
KIRJUTAJA: Thomas J. Stanley
ISBN: 9780671015206
VORM: PDF EPUB MOBI TXT
Faili suurus: 11,70

SELGITUS:

Kakskümmend aastat tagasi hakkasid selle raamatu autorid uurima, kuidas inimesed jõukaks saavad. Nad avastasid, et paljud inimesed, kes elavad kallis majas ja sõidavad luksusautoga, polegi tegelikult eriti jõukad ning paljud inimesed, kellel on suur varandus, ei ela sugugi kõrgklassi elupaikades. Peale muu huvitava, mida autorid seda ala uurides teada said, tegid nad ka kindlaks, kuidas tavalinegi inimene rikkaks võib saada. Ehkki see raamat on Ameerika miljonäridest, tulevad raamatus esile üldised tendentsid, mis on tasapisi ilmnemas ka Eestis. Teost on müüdud üle miljoni eksemplari.

...asuta. "Naabermaja miljonär" Thomas J. Stanley ja William D ... Miljönären ... . Danko. Nii, nagu üks viks noorsand loeb enne daami kinno viimist läbi Tiina Tšatšua raamatud, loeb rahaliselt eeskujulikult käituda sooviv inimene läbi "Naabermaja miljonäri".… Pealkiri: Naabermaja miljonär. Rikaste hämmastavad saladused Autor(id): William D. Danko ja Thomas J. Stanley Kirjastus: K-Kirjastus Linn: Tallinn Aasta: 2000 Originaalkeel: inglise keel Tõlkija: Kristiina Liblikas ISBN: 9985926315 Lehekülgi: 258 Seisukord: kaaned pisut kulunud, leheservad natuke määrdunud, sisu korras T.S. Stanley, W.D. Danko ,,Naabermaja miljonär" (aprill VII) ... Naabermaja miljonär. Rikaste hämmastavad saladused; 2000 ... ... .S. Stanley, W.D. Danko ,,Naabermaja miljonär" (aprill VII) 258 lk 2000, K- Kirjastus. Väga paljulubava pealkirjaga raamat, mida lugesin isikliku väljakutse ,,Kuidas ma 100 raamatu lugemisega külluseni jõuan?" raames. Lühidalt öeldes oli väga suur pettumus. Viimastel lehekülgedel sain ka aru, et miks. Naabermaja miljonär. Rikaste hämmastavad saladused; 2000 kategoorias: Raamatud, ajalehed, Käsiraamatud, õppekirjandus (eseme ID 78499287) Naabermaja miljonär. Rikaste hämmastavad saladused; 2000 in category: Books, newspapers, Handbooks and textbooks (Item ID 78499287) Kakskümmend aastat tagasi hakkasid selle raamatu autorid uurima, kuidas inimesed jõukaks saavad. Nad avastasid, et paljud inimesed, kes elavad kallis majas ja sõidavad luksusautoga, polegi tegelikult eriti jõukad ning paljud inimesed, kellel on suur varandus, ei ela sugugi kõrgklassi elupaikades. Peale muu huvitava, mida autorid seda ala uurides teada said, tegid nad ka kindlaks, kuidas ... Salapärane miljonär on lapsendanud kuus tüdrukut. Neid kasvatati luksuslikes tingimustes. Samas jäi kasuisa tüdrukute jaoks lõpuni salapäraseks. Nii et kui mees lõpuks suri, said tüdrukud vihjed oma mineviku kohta. Kerima hakkasid küsimused, mida nad varem polnud küsinud.

Esimene osa räägib esimese ,,õe" loo oma ... Mida naabermaja miljonär ei tee (vähemalt enne miljonäriks saamist): Tähelepanekuid isiklike rahaasjade juhtimise teemal kirjutatud menuraamatutest. Ei osta uhiuut autot, sest miks peaks terve mõistuse juures olev inimene maksma täisjaehinna vara eest, mille väärtus ajas kiiresti langeb. Naabermaja miljonär. Üks huvitavam raamat, mida viimasel ajal l...