ISBN: 9789985533345
VORM: PDF EPUB MOBI TXT
Faili suurus: 3,72

SELGITUS:

On tulemas korvpallivõistlus. Barbie ja tema sõbratarid peavad mängima erinevates võistkondades. Kuidas see õnnestub?

...olmik - võidu viisid koju Jälgimäe korvikütid ... Viikingid jäid vastasele alla - Järva Teataja ... . Foto: Saku Korvpalliklubi Saku jaani-turniiri petangi paaris-mängu parimad koos auhin-dade, Urmas Raba meister-datud pikniku-kasside-ga. Foto: erakogu 3 4 Norra suurimad korvikütid olid Jarl Vetle Paulsen 12 ja Jonas Kessler 10 silmaga. Rauno Pehka juhendatav U16 koondis kaotas avaveerandi 15:21, kuid rebis poolajaks ette 38:33. Kolmanda veerandi lõpuks suurendasid eestlased vahe 59:47 peale ja kogu kohtumine võidetei lõpuks 23 punktiga - 80:57 . Venemaa rünnakuid juhtis väga hea partii esit ... TTÜ lagunes Balti liiga peksukoti vastu täielikult, Rapla ... ... . Venemaa rünnakuid juhtis väga hea partii esitanud mängujuht Vassili Karasjov 31 punktiga, Leedu suurimad korvikütid olid teisel poolajal päris varju jäänud Saulius Stombergas 17 ja Arturas Karnishovas 14 silmaga. Keila suurimad korvikütid olid Kevin Sepik 21, Erik Dzotsenidze 20, Norman Rüütsalu 18 ja Kristjan Makke 11 punktiga. Keilal on nüüd 2. liigas kolm võitu ja üks kaotus ning pärast alagrupiturniiri esimest ringi astutakse 2. kohal. Juba eeloleval neljapäeval kohtutakse samuti koduväljakul Rae Kossuga. Üle pika aja suutis AVIS Rapla meeskond oma mängumasina kohe alguses tööle saada ning esimene veerandaeg võideti viie punktiga (18:13) Rapla meeskonna hea hoog jätkus ka teisel veerandajal, olles resultatiivsed nii kolmesejoone tagant kui ka korvi alt. Esimese poolaja parimad korvikütid olid Thomas van der Mars 12 punktiga ja Sven Kaldre ... Rapla suurimad korvikütid olid Nolan Cressler 17 ja Devonte Upson 13 punktiga. Upson võttis ka 11 lauapalli. Rapla jagab A-alagrupis kahe võidu ja ühe kaotusega esikohta, valgevenelased on aga kaotanud kõik kolm kohtumist. Teisipäeval selgitasid poisid välja osavaimad korvikütid kolmes vanuserühmas: 1.-3. klassis - Mical , 4.-5. klassis - Rasmus , 6.-9. klassis - Martin. Kolmapäeval püüti võistkondlikult ......